BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doruk - Katip Çelebi Tıp Fakültesi

Katip Çelebi Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatmakta olan Doruk'u ziyarete gittik. Doruk 6 yaşında ve alerjik astım tanısı koyulmuştu.Odaya girdiğimizde ilk önce topluluğumuzdan bahsettik. Doruk bizi görünce çok sevinmişti. Elimizdeki oyunları görünce bir an önce bizle oyun oynamak istemişti. Beraber '' Ben Kimim? '' oyununu oynadık. Üç kez oynamamıza karşın hiç kazanamadık Doruk oyunu çok sevmişti ve her seferinde kazanıyordu.Onun güzel vakit geçirmesi bizi de çok mutlu ediyordu. Sonra birlikte satranç oynadık ama Doruk bu oyunda da çok iyi bir oyuncuydu bunda da ancak  berabere kalabildik.Daha sonra konuşurken birinci sınıf olduğunu okulu çok sevdiğini ve büyünce pilot  olmak istediğini öğrendik. Dileğini sorduğumuzda ise Kral Şakir'i çok sevdiğini hatta Kral Şakir Korsanlar Diyarı filmine gittiğini ve Kral Şakir okuma kitabı setini istediğini söyledi. Siz de Doruk'un bu dileğini yerine getirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Dorukla yaklaşık 3 ay önce tanışmıştık.Onunla vakit geçirdiğimizde çok sevinmişti.Çünkü çok sıkılmıştı hastanede tek başına yatmaktan.Kral Şakir'i çok sevdiğini söylemişti bize.Filmine de gitmişti hatta.Doruk bizden okuma kitabı setini istemişti Kral Şakir'in.Dileği gerçekleşti ve kitapları ulaştı Doruk'a. Doruk çok sevindi kitaplarını görünce.Bize bu mutluluğu yaşatan gönüllülerimize ve fakülte sorumlularımıza çok teşekkür ederiz.Sevgiyle kalın.  :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: