BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın yüzümüze güldüğü bir öğlen vaktinde güzel kalpli miniğimiz ile tanışmak için servisin yolunu tutuyoruz. İçeri girdiğimizde bizi tatlı bir tebessüm ile karşılayan 10 yaşındaki miniğimizi görüyoruz. Elimizdeki mor boyama kitabını merak eden miniğimiz Zeynep ile tanışıyoruz. Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) tedavisi gören miniğimiz ile sevdiği mor renk ile boyama yapmaya başlıyoruz. Beraber bisikletli bir boyama yapıyoruz. Bize kardeşi olduğunu ve onunla birlikte Barbie bebeğiyle oynamayı çok sevdiğini söylüyor. İlerde öğretmen olmak isteyen miniğimizin en sevdiği ders fen bilgisiymiş. Üzülerek gitme vaktinin geldiğini fark ediyoruz. Sonrasında miniğimizin dileğini sorduğumuzda bizden “Monopoly” istediğini söylüyor. Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin bir parçası olmak ister misiniz?

Güzel bir şubat sabahı miniğimizin hediyesinin bize ulaştığı haberini alıyoruz. Miniğimize hediyesini yüz yüze verememenin hüznüyle ama bir o kadar da dileğine kavuşacak olmasının mutluluğu ile hediyesini evine kargoluyoruz. Sevincini adeta yüreğimizde hissediyoruz. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki mutluluğunun bir parçası olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: