BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf Kaan - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji polikliniğinde dünyalar tatlısı Yusuf Kaan ile tanışıyoruz. 3 yaşında olan Yusuf hastanemize akut lenfoblastik lösemi (bir tür kan hastalığı) tanısıyla geliyor. Yusuf ile sohbet etmek epey zor oluyor çünkü kendisi enerji dolu ve çok hareketli. Meraklı Yusuf’un ilgisini saçlar epey çekiyor olacak ki saçlarımızla oynamaya doyamıyor. Koşuşturmacanın ardından Yusuf ile oturup biraz sohbet etmeye başlıyoruz ve arabalarla oynamayı çok sevdiğini öğreniyoruz. Dileğini sorduğumuzda da heyecanla uzaktan kumandalı araba istediğini söylüyor. Miniğimizin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesini teslim etmeye gittiğimizde gözleri ışıl ışıldı ve bizi gördüğüne çok mutlu oldu. Büyük bir heyecanla hediyesini açmaya çalıştı ve arabasıyla oynamaya başladı. Dünyalar tatlısı miniğimizin mutluluğuna sebep olan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: