BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Siraç - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizi hematoloji polikliniğinde gerçekleştiriyoruz. Poliklinikte akıllı mı akıllı, 4 yaşındaki Siraç bizi meraklı bakışlarla karşılıyor. Onunla oynamak için götürdüğümüz oyunu anlamaya çalışırken Siraç'ın oyunu zaten bildiğini fark ediyoruz ve oynamaya başlıyoruz. Oyunumuzu oynarken yaptığımız keyifli sohbetlerin arasında Siraç'ın pilot olmak istediğini öğreniyoruz. Bize ablasından ve onu ne kadar çok sevdiğinden bahsediyor.

Siraç'ın dileğini sorduğumuzda bize oyuncak uçak istediğini söylüyor.

Hemolitik Anemi (kan hücrelerinin aşırı yıkımına bağlı kansızlık) tanısı olan akıllı arkadaşımızın dileğini gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Bugün minik arkadaşımız Siraç'ın hediyesini teslim etmek için servise çıkıyoruz. Odasına girdiğimizde elimizdeki paketlerden hediyesinin geldiğini anlayan Siraç gülmeye başlıyor. Hediyesini çok seven Siraç paketi açar açmaz oynamaya başlıyor. 

Onun bu mutluluğuna katkı sağlayan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: