BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nisa Nur - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir kış gününde, içimiz ziyarete çıkmanın heyecanıyla dolup taşarken Hematoloji polikinliğinin yolunu tuttuk. Güleryüzü ve güzel enerjisiyle bizi karşılayan Nisa Nur ile tanıştık, güzel sohbetler ettik. Nisa Nur 18 yaşında ve Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi gören çok akıllı bir genç kız. İleride paramedik olmayı isteyen Nisanur sağlık alanında çalışmaya oldukça hevesli. Ayrıca Trabzonlu olan Nisa Nur'un koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğunu ve favori futbol oyuncusunun da Trabzonspor kalecisi olduğunu öğrendik. Nisa Nur dilek alma sırasında da bizi şaşırtmayarak “Trabzonspor Forması” istediğini söyledi. Siz de bu güzel genç kızın dileğini gerçekleştirmeyi ister miydiniz?

Soğuk bir Trabzon akşamında hediyesini  teslim etmek için miniğimizle tekrar buluşmanın sevincini yaşadık. Bizi görünce en az bizim kadar mutlu olduğu Nisa Nur’un gözlerinden okunuyordu. Ona verdiğimiz paketi açtığında formanın şampiyonluk forması olduğunu ve arkasında isminin yazdığını görünce heyecanı ve sevinci daha da arttı. Artık maçları izlerken formasını giyeceğini söyledi ve bizlere çok teşekkür etti. Bizler de miniğimizin bu mutluluğuna  vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: