BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 9538 - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havanın içimizi ısıttığı güneşli bir Trabzon gününde kulüp odamızdan oyuncaklarımızı alarak Adölesan servisinin yolunu tuttuk. İçerde bizi yakışıklı görüntüsüyle ve sıcak gülümsemesiyle miniğimiz karşıladı. Kendisi 9 yaşında ve hastanemizin Adölesan servisinde yatmakta. Miniğimizle tanıştık ve ona bizimle oyun oynamak isteyip istemediğini sorduk. Heyecanlı bir şekilde kabul etti ve yanımıza getirdiğimiz Uno ile oynamaya başladık. Heyecanlı geçen ellerin sonunda kazanan miniğimiz oldu. Daha sonra miniğimizle birlikte ellerimize sticker yapıştırdık. Bu sırada kendisiyle sohbet etme fırsatı da bulduk. Öğrendiğimiz kadarıyla yakışıklı miniğimiz ilerde doktor olmak istiyormuş. Sohbetin ilerleyen kısımlarında bize futbolu çok sevdiğinden de bahsetti. Kendisine dileğini sorduğumuzda ise bizden “Ronaldo Forması” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin bize ulaştığı haberini  alır almaz sevinçle ailesiyle irtibata geçtik ve taburcu olduğunu ama yakın zamanda kontrole geleceğini öğrendik. Bunun üzerine miniğimizin geleceği zamanı beklemeye başladık. Miniğimiz geldiği zaman da hediyesini büyük bir heyecan ile kendisine teslim ettik. Miniğimiz hediyesini gördüğü zaman çok sevindi. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: