BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kerem - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Cıvıl cıvıl bir bahar günü eşyalarımızı alıp içimiz kıpır kıpır hastanemizin yolunu tuttuk. Girdiğimiz odada bizi sohbetine bayıldığımız arkadaşımız Kerem karşıladı. Kerem 17 yaşında ve hastanemizin Genel Pediatri servisinde Hipertansiyon (Kan basıncının normalden fazla olması) tanısıyla tedavi görmekte. Getirdiğimiz oyunlardansa Kerem'le sohbet etmek daha keyifli olduğundan koyu bir sohbete daldık. Kerem'in çizim yeteneğinin çok iyi olduğunu ve iç mimar olmak istediğini öğrendik. Sadece çizimde değil aynı zamanda futbolda da bir o kadar başarılı olduğunu bize söyledi. Futbola olan bu sevdası 8 yaşında Trabzonspor'un altyapısına girerek daha da pekişmiş. Siz de Kerem'in bizden dilek olarak istediği "Trabzonspor Forması" nı karşılayarak bu sevdasına destek olmak ister misiniz?

Hediyemiz elimize ulaşır ulaşmaz miniğimizin ailesiyle iletişime geçtik ve onların da müsait olduğu bir gün belirleyip hediyemizi teslim ettik. Hayallerinin gerçekleşmesiyle nasıl mutlu olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Gözlerindeki o ışıltıya, kelimelerindeki o heyecana bizzat şahit olmak bizi çok duygulandırdı. Kerem'in bu neşesine vesile olup onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: