BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kayra Ege - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün dünyalar tatlısı miniğimiz Kayra Ege ile tanışıyoruz. Ege ve annesi bizi güler yüzle karşılıyor. Ege biraz şaşırıyor çünkü o esnada bizim ne yapacağımızı merak ediyor. Ege'yi ve annesini merakta bırakmayıp onlara projemizden ve kendimizden bahsediyoruz. Annesiyle beraber mutlu olup bizi kabul ediyorlar. İlk başlarda biraz çekingen davranıyor. Zaman geçtikçe daha çok konuşmaya ve eğlenmeye başlıyor. Lösemi (kan kanseri) tanılı, 3 yaşında olduğunu öğrendiğimiz miniğimizin en sevdiği rengin kırmızı olduğunu öğreniyoruz ve renkler hakkında konuşmaya başlıyoruz. Renklerle ilgili konuşurken rengarenk kalemlerle boyama yapıyoruz. Ege boyama yapmayı çok seviyor.

Daha sonra yanımızda getirdiğimiz minik sarı arabayı Ege'ye veriyoruz. Çok mutlu oluyor ve hemen oynamaya başlıyor. Arabaları ve uçakları çok sevdiğinden bahsediyor. En sevdiği çizgi filmin Harika Kanatlar olduğunu öğreniyoruz. Arabasının her yerini birlikte yapıştırmalarla kaplıyoruz. Arabayla oynarken çikolatalı pasta ve çekirdek yemeyi çok sevdiğinden bahsediyor. Eğlenerek arabasıyla oynuyoruz. Daha sonra dileğini sorduğumuzda bize kırmızı bir üç tekerlekli bisiklet istediğini söylüyor. Ege'nin dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?


Bugün 3 yaşındaki miniğimiz Kayra Ege'ye hediyesini ulaştırdık. Sabah uyandığında hem doğum günü sevincini hem de bisikletine kavuşma sevincini birlikte yaşamış olduk. Hemen bisikletine binip oynamaya başladı. Birlikte kitaplara bakıp eğlenceli vakitler geçirdik. Kayra Ege'nin dileğini gerçekleştiren ve mutluluğuna sebep olan gönüllümüze teşekkür ederiz:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: