BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hüseyin Poyraz - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoji servisinde tatlı mı tatlı Hüseyin Poyraz'ı ziyaret ediyoruz. 7 yaşında olan Poyraz lösemi tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor.

Bir yandan yanımızda götürdüğümüz yapbozla oynarken bir yandan da çizgi filmler hakkında muhabbet ediyoruz. Miniğimiz heyecanla en sevdiği çizgi filmin Dinozor Makineler olduğunu söylüyor.

Poyraz hastalığı nedeniyle bir süre okuluna ara verse de okumayı çok sevdiğini, bir an önce okuluna devam etmek istediğini ve büyüyünce doktor olmak istediğini anlatıyor bize.  Miniğimize dileğini sorduğumuzda ise hiç düşünmeden 'mavi akülü araba' istediğini söylüyor.

Siz de bu sevimli miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Bu sabah sevimli miniğimiz Poyraz'ın hediyesinin geldiğini duyunca çok sevindik. Hastanede olduğunu öğrendikten sonra gözlerindeki mutluluğu görmek için acele ederek yanına gittik. Hediyeyi görünce çok sevindi. Tam istediği gibi olduğunu söyledi. Onun sevinci bize de umut oldu. Minik Poyraz'ın güzel gülümsemesine ve mutlu bakışlarına vesile olan gönüllümüze en içten dileklerimizle teşekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: