BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Efe - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

1 1

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün adölesan servisinde yatan Efe ile tanışıyoruz.Efe hastanemizde Nefrotik Sendrom(bir çeşit böbrek hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. 15 yaşındaki Efe bizi ilk gördüğünde hiç konuşmayıp, çok utangaç davranıyor. Sonradan konuşup oyunlar oynamaya başladığımız Efe bizimle sohbet etmeye hatta bizi yıllardır tanıyormuş gibi samimi davranmaya başlıyor. Çok eğlenceli geçen dakikalarımızda zeka oyunları oynuyoruz ve bizi yeniyor. Trabzonspor'u tuttuğunu söyleyen Efe'nin en sevdiği yemek ise taze fasulyeymiş. Evinin bahçesinde güvercin ve köpek beslediğinden bahseden Efe köpeğinin isminin Ton olduğunu söyleyince köpeğini çok özlediğinden bahsediyor. En sevdiği renk bordo olan miniğimizin dileği ise Instax mini fotoğraf makinesi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun mutlu olmasını sağlamak istemez misiniz? (:

Miniğimizin hediyesi geldiğinde vakit kaybetmeden ailesini arıyoruz. Kontrol için hastaneye gelen Efe ile buluşup hediyesini teslim ediyoruz. Hediyesini görünce çok sevindiği her halinden belli olan Efe, hediyesinin tam istediği gibi olduğunu söylüyor ve güzel fotoğraflar çekmek için sabırsızlanıyor. Biz de Efe'nin dileğini gerçekleştirip onu çok mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz (:

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: