BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bilal - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji polikliniğinde Bilal ile tanıştık. Bilal hastanemize romatoid artrit (bir tür eklem hastalığı) tanısıyla geliyor. Bilal başlangıçta çok çekingen davransa da biz konuştukça ve kendimizi anlattıkça o da konuşmaya ve anlatmaya başlıyor. 6 yaşında olan ve 1. Sınıfa giden sevimli Bilal derslerini ve okulunu çok sevdiğini söylüyor. Arkadaşlarıyla çok iyi anlaştığını ve abisiyle sık sık oyunlar oynadığını öğreniyoruz. Bilal ile sohbetimizi biraz ilerlettiğimizde bize heyecanla ileride polis olmak istediğini söylüyor. Dileğini sorduğumuzda bizden uzaktan kumandalı araba istiyor. Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

6 yaşındaki miniğimiz Bilal'in dileğini ulaştırdık. O ve onun gibi miniklerimizin yüzündeki gülümsemeyi görmek hepimizi mutlu ediyor. Bilal'in mutluluğunun sebebi olan gönüllüsüne çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: