BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

asaf taha - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşin parıl parıl parladığı güzel bir çarşamba sabahı okulda buluşup hazırlıklarımızı yapıyoruz ve Hematoloji servisine gidiyoruz. Heyecanlı bir şekilde odaya girdiğimizde tabletiyle oyun oynayan miniğimizle karşılaşıyoruz. Miniğimize ismini soruyoruz ve Asaf Taha olduğunu öğreniyoruz. Bize yaşının dört olduğunu da söylüyor Asaf. Elimizdeki boyama kitaplarını merak eden yakışıklımız bizimle şekil bulma oyunu oynamak istiyor. Birlikte şekil bulma oynuyoruz. Asaf Taha hepimizden önce şekilleri buluyor ve  elimize sticker yapıştırıyor. Miniğimiz bundan çok keyif alıyor. Yakışıklımız büyüyünce asker olmak istiyormuş.  Asaf’ımıza dileğini sorduğumuzda bizden “Roblox Lego Seti” istediğini söylüyor ve odadan ayrılıyoruz. Sizde onun dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin bir parçası olmak ister misiniz?

Mutluluğun uçuştuğu bir sabahta miniğimizin yanına doğru yola koyulduk. Elimizde miniğimizin hediyesi ile poliklinikte miniğimizi beklemeye koyulduk. Miniğimiz bizi ve oyuncaklarını görünce çok sevindi ve beraber oyuncakları açtık sonrasında birlikte oyuncaklar ile oynadık. Miniğimiz Aphelion karakterini çok sevdi ve yüzünde gülücükler bırakarak miniğimizin yanından ayrıldık. Miniğimizin yüzündeki gülümsemenin bir parçası olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: