BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aleyna - Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi

Karadeniz Teknik Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Çok güzel bir günde günümüze daha da neşe katan Aleyna ile tanışıyoruz bugün. Miniğimiz 15 yaşında. Aleyna ALL(bir tür kanser) tanısı ile hastanemizde kemoterapi alıyor.

Odaya girdiğimizde bizi güler yüzle karşılıyor Aleyna. Sohbet ederken en sevdiği renklerin siyah ve mavi olduğunu, müzik dinlemeyi ve kitap okumayı çok sevdiğini söylüyor Miniğimiz. Kendisine büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise “Ben büyüyünce oyuncu olmak istiyorum” diyor. Dileğini sorduğumuzda ise biraz düşündükten sonra müziği çok sevdiğini tekrardan belirterek “siyah bir gitar” diyor. Bir dahaki ziyaretimizde mini bir konser sözü almayı da unutmuyoruz tabii. Siz de Aleyna’nın bu güzel gülüşüne ortak olmak ister misiniz ?

Aleyna’nın dileği olan gitarın geldiğini öğrenir öğrenmez teslim etmeye gittik. Bizi ilk gördüğünde şaşıran Aleyna gitarı gördüğünde ise çok mutlu oldu. En kısa zamanda çalmayı öğreneceğini söyleyen miniğimizden konser sözü almayı da unutmadık. Aleyna’ya bu güzel sürprizi yapmamızı sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: