BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 3 arkadaş Nöroloji servisine gittiğimizde tanıştık minik Zeynep'le. Zeynep bir tür sinirsel hastalık olan MS (Multiple Skleroz) olduğu için misafirmiş hastanemizde. Zeynep'le hastanenin koridorunda karşılaştık. Kızımız 5.5 yaşında tatlı dilli, güler yüzlü, şeker mi şeker. Onunla oyunlar oynamaya başladık. UNO oynamayı yeni öğrenmesine rağmen 3 seferde de kazandı. Hızlı öğreniyor kızımız. Aynı zamanda birlikte boya yaptık sohbet ettik. Çizimde de yetenekliydi. Biz Zeynep'le oynarken çok eğlendik. Hayal ettiği meslek de bizi ayrı gururlandırdı. İlerde bizim gibi doktor olmak istediğini söyledi kızımız. Dileğini sorduğumuzda da bizden Buzu Kırma (Hasbro) oyununu istedi. Küçük Zeynep'i mutlu etmek ister misiniz? :)

Zeynep'e hediyesini vermek için yanına gittiğimizde annesi ve babasıyla muayene için bekliyordu. Babası bugün hediye vereceğemizden bahsetmemişti Zeynep'e. Bu yüzden Zeynep için sürpriz oldu bu. Bizi görünceki şaşkınlığı ve mutluluğu görülmeye değerdi. Biz de bu tatlı kızımızı sevindirmeye vesile olduğumuz için mutlu olduk. Bu mutluluğu mümkün kılan gönüllümüze de teşekkür ediyoruz. Güzel günlerde oyunlar oynaması dileğiyle :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: