BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

10 yaşındaki Zeynep, hastanemizde Portal Ven Trombozu tanısıyla (Karaciğer damarında tıkanıklık) tedavi görüyor. İlk başta biraz utangaç olan Zeynep ile  tanıştıktan sonra baloncuk yapmaya başladık. Baloncuk yaparken ve patlatırken çok eğlendik. Sonrasında bize satranç oynamayı bildiğini ve satranç oynamak istediğini söyledi. Çekişmeli bir oyun sonunda berabere kaldık. Bir müddet daha oyunlar oynayıp eğlendikten sonra bir dileği olup olmadığını sorduk. Biraz kararsız kaldıktan sonra oyuncak mutfak seti istediğini söyledi. Siz de bu dileğini gerçekleştirip Zeynep’in sevincine ortak olmak ister misiniz?

Hediyesini teslim etmek için Zeynep’in evine gittiğimizde bizi görünce çok sevindi. Kendisiyle biraz sohbet ettikten sonra hediyesini teslim ettik. Mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: