BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf Emre - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yusuf Emre ile arkadaşlarımla yaptığımız ziyarette çok eğlenceli ve güzel vakit geçirdik. Onun gibi zeki, eğlenceli, mütevazı biriyle tanışmaktan gerçekten çok mutlu oldum. 15 yaşındaki Yusuf Emre İstanbul Tıp Fakültesi hastanesinde Behçet hastalığı (Bir çeşit sistemik romatizmal hastalık) nedeniyle tedavi görüyor. Beraber jenga oynarken gerçekten çok iyi iş çıkaran ve hepimizi alt eden Yusuf Emre ile oyun aralarında yaptığımız tatlı sohbetler onu daha da sevmemizi sağladı. Küçüklüğünden beri pilot olmak istiyormuş mesela ama sonra üzgün bir şekilde pilot olamazsam da meteoroloji mühendisi olurum diyerek hepimizi kalbimizden vurdu. Sevgili Yusuf Emre hayallerinden vazgeçme! Bir an önce iyileşmen dileğiyle. Bu sevecen ve tatlı çocuğumuzun dileği uzaktan kumandalı büyük bir araba. Şöyle bir arabam olsa da kardeşlerimle oynayabilsem dedi bize. Yusuf Emre’nin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün hediyesini ulaştırdığımız Yusuf Emre çok mutluydu. Annesi ile birlikte yanına giderken bizi gördüğünde kardeşleri önden kendisi arkalarından koşturarak bize doğru geldiler. Hediyeyi teslim aldıklarında mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Onlara bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: