BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - İstanbul Tıp Fakültesi TIP FAKÜLTESİ

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün yaptığımız ziyarette 14 yaşındaki Yusuf'la tanıştık. Yusuf hastanemizde Ewing Sarkomu ( bir çeşit kemik kanseri) tanısıyla tedavi görüyor.  Odasına girdiğimizde gülümsedi ama bizimle konuşmaya çekindi. Daha sonra onunla muhabbet ettik ve bizim için kendi imzasıyla bir resim çizdi. Sohbetimiz sırasında da ileride iç mimar olmak istediğini ve graffiti yapmaktan çok hoşlandığını öğrendik. Sıra dileğini sormaya gelince Yusuf hiç tereddüt etmeden büyük bir heyecanla 21 veya 18 vites bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Yusuf' un dileğini gerçekleştirip onun yüzündeki tebessüm olmak ister misiniz?

Hastanemizden taburcu olan Yusuf'a hediyesini ulaştıran gönüllümüze Yusuf'un hayalini gerçekleştirdiği ve onun mutluluğuna vesile olduğu için çok teşekkür ederiz, şimdi Yusuf çok istediği bisikletine binebilecek.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: