BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şeymanur - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir okul çıkışı 4 arkadaş gittiğimiz Nefroloji Servisinde tanıştık Şeymanur'la. Kendisi 11 yaşında ve dünyalar güzeli bir prenses. Servisimizde hemolitik anemi (bir çeşit kan hastalığı) ile yatmakta olan Şeyma daha kapıdan ilk girdiğimiz anda bizi güler yüzle karşılayıp çok cana yakın davrandı. Yanımızda getirdiğimiz tüm oyuncaklarla oynadık. Jengayla oynarken ha düştü ha düşücek derken çıkabildiğimiz en yükseğe kadar çıktık. Sonrasında da oyunları biraz uno biraz tombala biraz da dergiyle kapadık. Bize kalsa bütün gece oyun oynamaya devam edecektik. Kendisine ne olmak istediğini sorduğumuzda bizim gibi doktor olmak istediğini söyledi miniğimiz. Muhabbetimizin ilerleyen zamanlarında dileğini sorduk ve uzun uzun düşündükten sonra rengarenk kıyafetleri olan "Baby Alive Bebeğimle Moda Zamanı" oyuncağında karar kıldık. Şeymanur'u mutlu etmek ister misiniz? 

Gülümsemesiyle bizi de gülümseten Şeymanur'a bugün ulaştırdık hediyesini. Hediyeye sarılmaktan ve gülümsemekten bizi unuttu bir süre. Bu dileğini gerçekleştirip onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: