BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Semih Erdem - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir kış gününde yeni yıl süslemelerinin parıltılı neşesiyle bizi karşılayan Nefroloji servisimizde, Perikardit (Bir çeşit kalp zarı iltihabı) tanısıyla yatan 9 yaşındaki Semih ile tanışıyoruz. Semih boş zamanlarında resim çizmeyi, çeşitli materyalleri birleştirerek pratik aygıtlar yaratmayı seven ve büyüyünce mucit olmak isteyen, satranç oynamaya da çok ilgili bir miniğimiz. Hafıza oyunlarını çok seven ve oynadığımız oyunlarda hafızasıyla bizi kendine hayran bırakan, Jenga'yla birkaç kere oynadıktan sonra asıl keyfi sanatsal sütunlar dizmekte bulan zeki ve yaratıcı dostumuza bizden ne istediğini sorduğumuzda yanıtı ikiziyle birlikte keyifle oynayabileceği bir "Ortaçağ Kalesi Asker Seti "oldu. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Hediyesi bize ulaşır ulaşmaz Semih Erdem’e büyük bir heyecanla beklediği hediyesini ulaştırıyoruz. Hediyesini aldığında kendisi çok mutlu oluyor. Çocuğumuzun yüzündeki gülümsemeye aracı olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: