BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Özge - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bahar aylarının sonuna yaklaştığımız güneşli bir günde yeni arkadaşlar edinmek için üç arkadaş Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Orada çok tatlı bir kız olan Özge ile tanıştık. 14 yaşında olan Özge hastanemizde "Anoreksiya Nervoza" (Bir çeşit yeme bozukluğu) tanısıyla tedavi görmekte. 

Yanına girdiğimizde bizi çok sıcak karşıladı. Kendisiyle sohbet etmeye başladık ve sohbetimiz esnasında oyun oynamayı sevdiğini öğrendik. Birlikte "Uno" oynamaya başladık. Özge bu oyunda oldukça iyiydi, oyunu ikinci olarak tamamladı. Oyun oynarken bir taraftan da sohbetimize devam ettik. Özge'nin gerilim-korku filmleri izlemeyi, kitap okumayı ve İngilizce dersini sevdiğini öğrendik. Aynı zamanda ileride kabin memuru olmak istediğini söyledi. Ayrıca bize kendi oynadığı zeka oyunlarından birini gösterdi. Oyun bize oldukça zor geldi fakat Özge bu konuda da gayet iyiydi.

Oyunlarımızın ve sohbetimizin sonunda Özge'ye çok istediği bir dileğini sorduğumuzda bize dileğinin "Elektrikli scooter" olduğunu söyledi. Siz de Özge'nin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek istemez misiniz? 

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: