BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mirkan - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde Mirkan ile tanıştık. Mirkan, 17 yaşında bir arkadaşımız. Kendisi oyun oynamaktansa bizimle sohbet etmek istedi, biz de ''Neden olmasın?'' dedik ve başladık konuşmaya. Birbirimize ısınma sürecinden sonra konu konuyu açtı, zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Hatta havanın karardığını bile ışık açılıp da gözlerimiz kamaşınca anladık.

Mirkan, mühendis projeleri tarzında projeler yapmayı çok seviyormuş ve bize anlattıklarından bu konuda bayağı başarılı olduğunu anladık. Arkadaşımız müzik dinlemeyi, tiyatrolara gitmeyi seviyormuş ayrıca kendi çapında kısa filmler çekiyor ve senaryolar da yazıyormuş. Kısacası kendini çok geliştirmiş ve bir sürü hobiye sahip. Ne okumak istediğini sorduğumuzda da ''Hukuk'' cevabını aldık, savcı veya avukat olmak ve bunun yanında hobilerini de yapmak istiyormuş.

Bunlar gibi daha bir sürü şey konuştuğumuz, konunun konuyu açtığı bu keyifli sohbetin sonunda arkadaşımızın bizden dileğini soruyoruz ve ''Klasik gitar'' cevabını alıyoruz. Peki siz de bu dileği gerçekleştirip arkadaşımızın müziğine ortak olmak ister misiniz?

Mirkan’ın hediyesinin geldiğini öğrenince hemen heyecanla annesine ulaştık ve ertesi gün hastaneye geleceklerinin haberini aldık. Ertesi gün hastaneye geldiklerinde de yanlarına gidip hediyesini teslim ettik, mutluluğuna ortak olduk. Mirkan’ın dileğini gerçekleştirip ona ve bize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: