BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miraç - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Sizleri Miraç ile tanıştırmak istiyorum. Biz onunla yağmurlu bir Cuma akşamı Nefroloji servisinde tanıştık. Kendisi 15 yaşında ve 5 yıl önce Ülseratif Kolit yani bir çeşit bağırsak iltihabı tanısı konmuş. Bu küçük tanışma faslından sonra onu da daha yakından tanımak için oyun oynamaya geçiyoruz. Birlikte uno oynamaya karar veriyoruz. Oyun sırasında ne kadar güçlü bir rakip olduğunu gösteriyor bizlere. Oyun sırasında biraz da onu tanıma fırsatı bulduk. Miraç bize turizm okuduğundan ve ileride aşçı olmak istediğinden bahsetti. Ziyaret saatimiz ilerlerken de başka bir oyun oynayalım diyoruz bu sefer de ‘’Bil bakalım kim?’’ oyununda karar kılıyoruz. Bu oyunda da hafızasının ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz bunda da şaşırtmayarak oyunun galibi Miraç oluyor. Artık ziyaretimizin sonuna geldiğimizde bizden bir dileği olup olmadığını soruyoruz. Biraz düşünüyor Miraç ve hep bir yarış bisikletinin olmasını istediğini söylüyor. Sizler de bu yakışıklımızın dileğini yerine getirip onu mutlu etmek istemez misiniz?

Uzun süre bekledikten sonra nihayet Miraç’la sıcak Temmuz gününde buluşmayı başardık. Hediyesini verdiğimizdeki mutluluğu yaşattığı için gönüllümüze teşekkür ederiz .

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: