BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8448 - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir günde oyunlarımızı alıp kiminle tanışacağımızı merak ederek Metabolizma servisinin yolunu tuttuk. Orada oyun oynamayı çok seven tatlı miniğimizle tanıştık. Miniğimiz 8 yaşında ve Glikojen Depo Hastalığı (Bir çeşit metabolizma hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Uno oynayarak miniğimizle vakit geçirmeye başladık. Oyunu ilk kez oynayan miniğimiz tatlı heyecanı ve merakı ile oyunu kısa sürede öğrendi. Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik. Miniğimizin 2. sınıfa gittiğini, en sevdiği dersin matematik olduğunu öğrendik. Miniğimizin en sevdiği renk ise maviymiş. Evinde bir Sultan Papağanı besliyormuş ve sarı renkli olduğu için ona Limon adını vermiş. Futbol oynamayı çok seven miniğimiz Galatasaraylı ve ileride doktor olmak istiyor. Ziyaretimizin sonunda ona dilek hakkı olsa ne isteyeceğini sorduk. Tatlı miniğimiz "Kırmızı Uzaktan Kumandalı Araba" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onun sevincine ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileği bize ulaştığında çok mutlu olduk ve hemen ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin kontrole geleceğini öğrendik ve kontrol günü dileğini miniğimize teslim etmek üzere sözleştik. Heyecanla dileğini bekleyen miniğimiz hediyesini görünce çok mutlu oldu. Miniğimizin bu tatlı heyecanına ve mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: