BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8431 - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir günde oyunlarımızı, boyama kitabımızı yanımıza aldık ve heyecanla Hematoloji servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde çok akıllı, bıcır bıcır konuşan 4 yaşındaki miniğimizle tanıştık. Oyun serüvenimize Dedektif oyunu ile başladık ve başarısı karşısında hayran kaldık. Daha sonra boyama yaptık, keyifle geçen boyamamız esnasında miniğimiz ile sohbet etmeyi ihmal etmedik. Bize büyüyünce polis olmak istediğinden bahsetti. Ziyaretimizin sonuna yaklaştığımızda kendisine bizden bir dileği olup olmadığını sorduk. Biraz düşündükten sonra bizden "Siyah Uzaktan Kumandalı Helikopter" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz? 

Miniğimizin dileği elimize ulaştığında çok heyecanlandık ve vakit kaybetmeden ailesiyle iletişime geçtik. Dileği miniğimize teslim etmek üzere sözleştik ve miniğimize ulaştırdık. Helikopterine kavuşan miniğimiz çok mutlu olmuştu ve onun bu tatlı heyecanı bizi de çok mutlu etmişti. Miniğimiz bıcır bıcır konuşmasıyla gönüllümüze teşekkürlerini iletti. Biz de küçük arkadaşımızın mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: