BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melek - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 11 yaşındaki dünyalar tatlısı miniğimiz Melek ile tanıştık.Melek sma tanısıyla (genetik sinir ve kas hastalığı) hastanemizde. Melek, odaya ilk girdiğimizde bizi sımsıcak gülüşü ve gülen gözleriyle karşıladı. Biz de miniğimizin bu güzel enerjisine ayak uydurup hemen Bil Bakalım Kim? oyununu oynamaya başladık. Oldukça çekişmeli geçen bir oyunun ardından Melek, kıvrak zekasıyla bizi yenmeyi başardı. Oyunun ardından Melek ile sohbet etme fırsatı bulduk ve miniğimizin resim çizmeyi çok sevdiğini öğrendik. Bu bilgiyi aldığımızda, bizlere güzel çizimlerinden birkaçını göstermesini rica ettik ve meleğimiz bizleri kırmadı. Melek, büyüyünce moda tasarımcısı olmak istediğini söyledi, hatta bunun için tasarımlar yapmaya başlamış bile. Ardından biz de güzel bir boyama kitabı açıp birlikte boyamaya başladık ama miniğimiz güzel enerjisiyle sadece sayfayı değil odayı da renklendiriyordu sanki. Bu sırada sohbetimize kaldığımız yerden devam ederken Melek'in hayvanları da çok sevdiğini öğrendik. Boyamamız bittiğinde ise birbirimize sorduğumuz bilmecelerle oldukça eğlenceli dakikalar geçirdik. Hatta Melek öyle eğlenmiş olacak ki bizden tekrar yanına uğramamızı rica etti. Melek'e dileğini sorduğumuzda ise en sevdiği çizgi film karakterinin "Ariel prenses" olduğunu, ve en çok "Ariel prenses oyuncak bebeği" istediğini öğrendik. Peki siz de bu güzel kalpli "Meleğimizin" dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Uzun bir aranın ardından kontrole gelen miniğimizin hediyesini teslim etmek için final bütünleme demeden   hematoloji servisinin yolunu tuttuk . Bizi görünce gözleri parlayan ve hediyesiyle nasıl oynayacağını anlatan miniğimizin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: