BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kumsal - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Serin ama Güneş'in ara ara kendini gösterdiği güzel bir günde oyunlarımızı, boyama kitabımızı ve oyun hamurumuzu alıp hastanemizin yolunu tuttuk. Hastane koridorunda pıtı pıtı yürüyen minik prensesimiz Kumsal ile tanıştık. Kumsal 2 yaşında ve Üreteral Duplikasyon (Böbrekleri mesaneye bağlayan çifter kanal olması) tanısı ile tedavi görmekte. İlk olarak tatlı miniğimizle boyama yapmaya başladık. Boyadığımız hayvanların seslerini taklit etmeye başladık ve her seferinde prensesimizin yüzünde kocaman bir gülümseme belirdi. Ardından beraber oyun hamuru oynamaya karar verdik ve hamurlar ile küçük çaplı bir çay saati düzenledik. Ziyaretimizin sonuna doğru Kumsal'a bizden bir dileği olup olmadığını sorduğumuzda "Konuşan Oyuncak Bebek" cevabını aldık. Siz de Kumsal'ın dileğini gerçekleştirip gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Kumsal'ın hediyesinin bize ulaştığını öğrenir öğrenmez ailesiyle iletişime geçtik. Miniğimizin taburcu olduğunu öğrendik ve dileğini ulaştırabilmek için hemen kargoladık. Kumsal'ın hediyesini görünce çok mutlu olduğunu öğrendik. Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu eden, yüzünde tatlı bi gülümseme oluşturan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: