BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kerimcan - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

  Yoğun bir ders gününden sonra miniğimizi ziyaret için Nefroloji servisine gittik. Adeta bir ressamın yanına gitmiş gibi hissettik. Muhteşem resimler çizen 12 yaşındaki çocuğumuzun adı Kerimcan. Onu ziyaret eden abla ve abilerine resimler çizip veriyor. Hastanemize Böbrek yetmezliği (böbreklerin görevini yerine getirememesi) sebebi ile geldi. Odaya ilk girdiğimiz andan beri konuşmayı çok sevdiği belliydi. Birbirimizi tanımak adına, ona birkaç soru sorduktan sonra verdiği cevaplar karşısında çok şaşırdık. En sevdiği renk mavi ama bütün renkli ayırt etmeden seviyor. Büyüdüğü zaman el yapımı minyatür eşyaları satabileceği bir hobi mağazası açmak istiyor. İşte bizi en çok şaşırtan bu hayaliydi. Ayrıca kendisi bir 'Youtuber'. Evrim Akın'ın baş rolünde oynadığı Bez Bebek dizisine büyük ilgi duyuyor ve bu diziyi tekrar tekrar izliyor. Minik dostumuzun bizden istediği ise Our Generation Rafael Erkek Bebek. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirmesine aracı olmak ister misiniz? :)

Hediyenin elimize ulaşmasına büyük mutluluk duyup hemen annesi ile iletişime geçtik. Annesi hemen ertesi gün hastaneye geleceklerini ve Kerimcan'a sürpriz olsun diye haber vermeyeceğini söyledi. Bizi karşısında görünce miniğimiz çok şaşırdı ve günlerdir beklediği hediyenin sevinciyle gözleri parladı. Miniğimizi böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: