BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem Su - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Odaya girer girmez bizle oynamaya hevesliydi miniğimiz. Oynamaya başladığımızda ise adının İrem Su olduğunu öğreniyoruz. Osteosarkom tanısı (bir çeşit kemik tümörü) ile hastanemizde misafir olan minik arkadaşımız İrem Su ile ilk olarak Jenga oynadık, o sırada sohbet de ettik. Jenga oynadığımızda ise gayet zekice hamleler yapıp bizi yendi. Bu arada yaşının 7 olduğunu öğrendik ve doğum gününü sorduğumuzda ise 20 gün sonra (12 Ekim) olduğunu söyledi. Sohbet ettiğimizde Youtuber'ları çok sevdiğini, özellikle de Enes Batur'u çok sevdiğini söyledi. Onlar gibi video çekip YouTube kanalı açıp yüklemeyi çok istediğini söyledi. Tabii sadece jenga ile olmaz. Sonrasında da İrem Su ile boyama yaptık. Ne olmak istediğini sorduğumuzda ise doktor olmak istediğini söyledi. Bizimle meslektaş olmak istediğini öğrenince daha da sevindik. Ee bu zeki ve tatlı miniğimizden ayrılmamız çok zor oluyor ne yazık ki. Dileğini sorduğumuzda bizden video kamera istedi miniğimiz. Bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz?

Bugün hediyesini alacağı için fazlasıyla heyecanlı olan miniğimiz hediyesini görünce çok sevindi. Video kamerasını alır almaz hemen fotoğraf çekmeye başladı. Miniğimiz en kısa zamanda Youtube kanalı açıp çekeceği videoları kanalına yükleyeceğini de söyledi. Miniğimizin gülümsemesine katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: