BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eylül Evrem - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün miniklerimizle güzel vakit geçirmek üzere çıktığımız yolda bizi karşılayan Eylül oldu. Eylül 10 yaşında, Tip 1 Diyabet (Şeker hastalığı) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Güler yüzlü ve güzeller güzeli Eylül'ümüzle hemen kaynaştık ve beraber oyunlar oynamaya başladık; bu sırada sohbet etmeye de koyulmuştuk bile. Önce Eylül'ün büyüyünce veteriner olmak istediğini öğrendik, sonra da en sevdiği rengin mor olduğunu. Sohbetimiz ilerledikçe Eylül'ün sanatçı kişiliği de yavaş yavaş açığa çıkmaya başladı; önce bize resim defterindeki birbirinden güzel çizimlerini gösterdi, ardından da işitme engelliler için farkındalık oluşturmak adına çektiği kısa filmi seyrettik beraberce. Bu kısa filmle okullarındaki yarışmada birinciliğe oynadığını duymak da hayli gururlandırdı tabi bizi. Sıra projemizden bahsetmeye gelince Eylül duyduklarına inanamadı, "Her şeyi isteyebilir miyim?" diye sordu masumca. Sonunda da bize çok sevdiği Zehra isimli bebeği için fırını çalışan, ışıklı bir "Barbie'nin Mutfağı Seti" istediğini söyledi. Eylül Evrem'in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün tatlı miniğimiz Eylül'e hediyesini ulaştırdık. Hediyesinin beklediğinden de güzel olduğunu söyleyen Eylül'ümüzün mutluluktan gözlerinin dolduğunu da öğrendik. Ona bu güzel sevinci yaşatan gönüllümüze biz de yürekten teşekkür ediyoruz .

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: