BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eren - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Onkoloji servisinde 10 yaşındaki Eren ile tanıştık. Eren yaklaşık 1 aydır İstanbul Tıp Fakültesinde Lösemi (bir çeşit kan ve kemik iliği kanseri) tedavisi görüyor. Çok sevimli, eğlenceli aynı zamanda çok olgun bir çocuk. Odaya girdiğimiz andan itibaren UNO oynamaya başladık, her defasında Eren kazandı ve tabii ki çok sevdi. Onunla zaman geçirmekten çok keyif aldık, bolca sohbet ettik, bizlere çizgi filmlerden çok keyif aldığından bahsetti. UNO haricinde oynadığımız diğer oyunlarda da çok başarılıydı ama en çok UNO’yu sevmiş olmalı ki bizden dileyebileceği birçok oyuncak varken UNO istedi. Onun bu güzel dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Hediyesi bize ulaşır ulaşmaz Eren’imizin yanına gittik. Bizi görünce hediyesinin geldiğini anladı ve çok heyecanlandı. Üstüne yazılan notu okuduğunda çok mutlu oldu. Hediyesini açtığında tam istediği şekilde olduğunu, odadaki arkadaşlarıyla oynamak için sabırsızlandığını söyledi. Eren’in sevincine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: