BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Sultan - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yorucu bir günün ardından oyun oynamak için Onkoloji servisimize gittiğimizde 12 yaşındaki Elif Sultan ile tanıştık. Beraber "UNO" oynarken güler yüzüyle, neşeli halleri ile bizim de enerjimizi yükseltti. Daha sonra "Bil Bakalım Kim?" oynarken oyunu daha yeni öğrenmesine rağmen çok iyi oynamasıyla kendine iyice hayran bıraktı. Sonrasında arkadaşımızla sohbete daldık. O neşeli sohbetlerimiz arasında miniğimizin matematiği çok sevdiğini, artık büyüdüğü için çiçekli şeylerin ona çocuksu geldiğini ve sevmediğini öğrendik. Aynı zamanda bizi kendisine hayran bırakan arkadaşımız büyüyünce doktor olmak istiyormuş. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda ise biraz kararsız kalıp bizden “takı yapma seti” istedi. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Elif Sultan’ın dileğinin geldiğini öğrendiğimizde hemen annesini arayıp hastaneye ne zaman geleceklerini öğrendik. Daha sonra o günü sabırsızlıkla bekleyip hemen teslim ettik. Elif Sultan hediyesini alınca çok sevindi, özellikle de çiçekli olmadığını görünce. Miniğimizi sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: