BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Erva - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimiz için hastaneye gittiğimizde Onkoloji servisinde ilk günü olan Elif ile tanıştık. Elif 5 yaşında ve Optik Gliom (Gözlerin sinir liflerinden kök alan beyin tümörü) tanısı ile hastanemizde misafirimiz. İlk başta utangaç olan miniğimizle tanıştıktan sonra Memory oynamaya başladık. Ardından Jenga taşları ile hayalimizdeki evi inşa ettik. Sevimli Elif büyüyünce ressam olmak istediğini belirtti ve yeteneğini sulu boya ile bize sergiledi. Dileğini sorduğumuzda ise tatlı mı tatlı bir kararsızlık yaşadı. En son ayrılmadan önce bir Barbie Mutfak seti isteğini dile getiren Elif’in, bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna vesile olmak ister misiniz ?

Elif‘in hediyesini vermeye gittiğimizde miniğimiz uyuyor. Annesi Barbie mutfak setinin geldiğini haber edince, o uykulu gözlerin yerini hemen heyecanlı  bakışlar alıyor. Beraber hediyeyi açıyoruz ve Elif’in mutluluğuna şahit oluyoruz. Daha sonra Elif bize ses kaydında oyuncağı ile çok severek oynadığını anlatıyor ve teşekkür ediyor. Bizde Elif’in bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: