BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli Elif ile tanışıyoruz. Elif hastanemizin Hematoloji servisinde ALL (Bir çeşit kan kanseri) tanısıyla tedavi görmekte olan sevimli mi sevimli bir miniğimiz. Başlarda çekingen davransa da sonradan birbirimize ısınıyoruz ardından oyun oynamaya ve sohbet etmeye başlıyoruz. Bizleri hem hafıza oyununda hem unoda hem de hedef 5 oyununda üst üste yeniyor. Kızma biraderde en sevdiği renk sarı olduğu için sarı renkli piyonları seçiyor ve  gayet iyi oynuyor. Elif 6 yaşında olmasına rağmen 2. sınıfa gidiyor ve çok zeki.El işini de çok güzel yapıyor, bizlere el işinden yaptığı çok hoş bir çalışma gösteriyor. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise doktor olmak istediğini söylüyor ancak henüz ne doktoru olacağına karar vermemiş. Ziyaretimizin sonuna doğru dileğini sorduğumuzda Elif'in "Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi" çizgi filmini sevdiğini öğreniyoruz ve bizlere "Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi oyuncağı" dilediğini söylüyor. Siz de sevimli Elif'in bu dileğini gerçekleştirmek, onun yüzündeki tebessüme vesile olmak ister misiniz?

Elif'in hediyesinin geldiğini öğrenince hemen annesiyle iletişime geçtik ve vakit kaybetmeden hediyesini teslim etmek için hastanemizin yolunu tuttuk.  Elif oyuncaklarını görünce çok mutlu oldu, biz de onun mutluluğunu görünce çok sevindik. Elif'in istediği hediyeyi alarak onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: