BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bilge Simay - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Martın en güzel günlerinden birinde Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Orada minik prenses Bilge ile tanıştık. Bilge 4 yaşında ve Astım (Hava yolu darlığı ataklarıyla seyreden bir akciğer hastalığı) tanısıyla fakültemizde tedavi görmekte. Minik prensesimizle önce biraz boyama yaptık ki bize çok güzel renk kombinasyonları oluşturdu. Bu konuda gerçekten çok zevkliydi. En sevdiği rengin pembe olduğunu söyledi bize. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda sürpriz diyerek gizemini korumayı tercih etti. Daha sonra hafıza oyunu oynadık ve bizi zekasıyla büyüledi. En son olarak bizimle paylaştığı hamur kalıplarıyla çeşitli şekiller yaptık. Meyvelerin İngilizce isimlerini de bilmesi bizi şaşırttı. Gitmeden önce miniğimize dileğini sorduğumuzda "Pembe Scooter " cevabını aldık. Siz de Bilge'nin dileğini gerçekleştirip küçük prensesimizin gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Bilge'nin hediyesi bize ulaştığında çok mutlu olduk ve ailesi ile iletişime geçtik. Miniğimizi fazla bekletmemek için hediyesini kargoyla gönderdik. Hediye ulaştığında Bilge çok sevinmiş. Bize de hediyesiyle fotoğrafını yolladığında mutluluğu içimizi ısıttı. Bilge'nin mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: