BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Adar - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir pazartesi günü yanımıza çeşitli oyunlarımızı alıp heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde bizi güler yüzlü ve bir o kadar akıllı Adar karşıladı. Adar 12 yaşında ve İntestinal Lenfanjiektazi (Bağırsaklardan protein kaybettiren bir sindirim sistemi hastalığı) tanısıyla fakültemizde tedavi görmekte. Adar'la tanıştıktan sonra birlikte dedektif kutu oyununu oynamaya başladık. Adar oyuna çabucak alıştı ve çok sevdi, bizi de oyunda kolayca yendi. Adar ile oyunumuz bitince biraz sohbet etme fırsatımız da oldu. Kendisi sıkı bir Beşiktaş taraftarıymış. Ziyaretimizin sonlarına yaklaşırken sıra ona dileğini sormaya geldi ve Adar bizden "Dedektif Kutu Oyunu" istedi. Siz de Adar'ın dileğini gerçekleştirerek yüzündeki tebessüme ortak olmak ister misiniz?

Mayıs ayının son günlerini yaşarken miniğimiz Adar'ın dileğinin bize ulaştığı haberini aldık. Hemen aileyle iletişime geçtik. Miniğimizin taburcu olduğunu öğrendik ve vakit kaybetmeden hediyesini miniğimize kargoladık. Adar'ı hediyesine kavuşturduk, miniğimiz çok sevindi. Miniğimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: