BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdürrahim - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir sonbahar gününde günün tüm yorgunluğuna rağmen Nefroloji servisine gittiğimizde tanıştık Abdürrahim arkadaşımızla. Abdürrahim 16 yaşında ve karaciğer yetmezliği (Karaciğerde meydana gelen çeşitli işlev bozuklukları) tanısıyla hastanemizin Nefroloji servisinde tedavi görüyor. Odaya girip yanına gittiğimizde bizi sıcak bir şekilde karşıladı ve önce biraz muhabbet ettik. Yanımızda Bil Bakalım ve Kızma Birader'le gitmiştik ve birlikte oyunlar oynadık. Kızma Birader'i yeni öğrenmesine rağmen Abdürrahim ilk seferde birinci oldu fakat Bil Bakalım'da maalesef o kadar şanslı değildi. Oyun oynarken sürekli şakalar yapıp hepimizi çok eğlendirdi. Yeni arkadaşımız Abdürrahim ile sohbet ederken büyüyünce öğretmen olmak istediğini öğrendik. Biliyoruz ki neşesi ve özellikle de komikliğiyle büyüyünce gerçekten harika bir öğretmen olacak. Dileğini sorduğumuzda da bizden uzaktan kumandalı araba istediğini söyledi. Abdürrahim'in dileğini gerçekleştirmek ister mısınız?

Hediesinin bize ulaştığını öğrenince hemen Abdürrahim'in ailesi ile iletişime geçtik ve hediyesini ona ulaştırdık. Abdürrahim ve ailesi hediyesini beğenmiş ve çok memnun kalmışlar. Bu dileği gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: