BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

. - İstanbul Tıp Fakültesi

1 1

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hematoloji servisine gittiğimizde 15 yaşındaki genç arkadaşımızla tanıştık. Faktör 5 eksikliği (bir çeşit pıhtılaşma bozukluğu) tanısıyla hastanemizde tedavi olan arkadaşımız bizi güler yüzle karşıladı. Yanımızda uno getirdiğimizi görünce bu oyunda çok iyi olduğunu söyledi. Biz de oyunun daha eğlenceli olması için yeni kurallar ekledik buna rağmen bizi yenerek oyundaki hünerlerini gösterdi. Bir yandan da sohbet ederken ileride Meteoroloji uzmanı veya spor spikeri olmak istediğini söyledi. Muhabbetimizin ilerleyen kısımlarında genç arkadaşımızın fanatik Beşiktaşlı olduğunu öğrendik sonra tabu benzeri bir oyun oynadık. Kelimeleri anlatırkenki çevikliği ve enerjisiyle bizi şaşırtmaya devam etti. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda bizden Beşiktaş futbolcularından imzalı arkasında isminin yazılı olduğu yeni sezonun siyah formasını istediğini söyledi. Genç arkadaşımızın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz ?

Hastanemize tahlil yaptırmak için gelen genç arkadaşımız hediyesini görünce gözleri parladı ve mutlu oldu. Dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: