BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün gökyüzünde içimizi ısıtan güneş, elimizde kalem ve kağıtlarımızla bir bahar havası gibi bize neşe veren miniklerimizle tanışmak için hastanemizin Gastroenteroloji servisinin yolunu tuttuk. Gireceğimiz odaya yaklaştıkça heyecanımız katlanarak arttı. Bizi güzel prensesimiz Zeynep karşıladı. Zeynep 13 yaşında ve Kistik Fibrozis (Tüm salgı bezlerini etkileyen bir tür genetik bozukluk) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Prensesimizle önce güzel ve koyu bir sohbet ettik. Bu sohbetimiz sırasında en sevdiği dersin matematik olduğunu ve ileride yazılım mühendisi olmak istediğini öğrendik. Zeynep’in geleceğin başarılı yazılım mühendislerinden olacağına eminiz. Daha sonra Tabu oynamaya başladık. Zeynep ve annesi bizi büyük bir farkla yendi. Prensesimizle bir de isim şehir oynamaya karar verdik. Miniğimiz zor harflerde bile harika cevaplar vererek bizi kendine hayran bıraktı. 

Sıra bizden dileğini sormaya geldiğinde gözlerinde büyük bir parıltıyla ve yüzünde tatlı bir tebessümle bizden “Twister refresh kutu oyunu ” istediğini söyledi. 

Siz de günümüzü güzelleştiren prensesimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki tebessüme yenilerini katmak ister misiniz?

Zeynep’in hediyesinin fakültemize ulaştığını duyunca büyük bir heyecan ve mutlulukla ailesiyle iletişime geçiyoruz. Prensesimizi bekletmemek için hediyesini evine ulaştırıyoruz. Zeynep hediyesini görünce çok mutlu olmuş ve oynamak için sabırsızlanıyormuş. Sesinden de çok mutlu olduğu anlaşılıyordu. Miniğimizi ve bizi mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: