BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zeynep - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Genç arkadaşımız Zeynep'le tanışmak için Endokrinoloji bölümüne gidiyoruz. Zeynep 14 yaşında Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile  hastanemizde tedavi görmekte. Bizim ilk ziyaretimiz olduğu için heyecanlıyız biraz. Odaya giriyoruz ve Zeynep ile  tanışıyor, sohbet ediyoruz. İleride ne olmak istediğini sorduğumuzda ise hemşire cevabını alıyoruz. Birlikte Uno oynamaya başlıyoruz . Oyun devam ederken dileğini soruyoruz sevgili arkadaşımıza ve liseye yeni başladığını öğrendiğimiz  arkadaşımızın dileğinin ise  “Tonguç Akademi 9. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası Seti” olduğunu öğreniyoruz. Peki siz  Zeynep'in dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Zeynep'in hediyesini vermek için yanına gittik. Hediyesini görünce çok sevindi. Biz de onu böyle gördüğümüz için çok mutlu olduk. Gönlümüze de çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: