BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Zelal Turna - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Miniğimizle tanışacağımız için çok heyecanlı olduğumuz güzel bir günde boyama kitabımızı alıp hastanemizin Onkoloji servisinde yatan Zelal Turna ile tanışmak için yola koyulduk. Çok akıllı ve çok tatlı olan miniğimiz Zelal Turna 4 yaşında ve T-All (Bir çeşit kan kanseri) tanısı ile hastanemizde tedavi görmekte. Miniğimizle beraber boyama yapmaya başlamadan önce miniğimiz bize dün boyadığı birbirinden güzel resimlerini gösterdi. Sonra biz elimizdeki boyama kitabından hangi resmi boyayacağımıza karar vermeye çalıştık. En son sepetinde havuçları ve domatesleri olan bir kızı boyamaya karar verdik. Zelal Turna bize hangi renklerle boyayacağımızı gösterdi. Hep birlikte boyamamızı yaptık. Zelal Turna doktor abla ve abileri çok sevdiğini ve ileride kendisinin de doktor olacağını söyledi. Ziyaretimizin sonunda miniğimize dileğini sorduk. Önce kararsız kalsada biraz düşündükten sonra bisiklet sürmeyi çok sevdiğini söyledi ve bizden "Pembe Baby Hope Little Panda Bisiklet" istediğini söyledi. Siz de miniğimiz Zelal Turna'mızın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Prensesimiz Zelal Turna'nın dileğinin geldiğini öğrenince oldukça sevindik. Miniğimize dileğini ulaştırmak için hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hediyesini gören miniğimiz gerçekten çok mutlu oldu. Miniğimiz bisikleti ile küçük bir deneme turu da atmayı ihmal etmedi tabii ki. Dileğini gerçekleştirerek miniğimizin yüzündeki gülümsemeye ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: