BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yusuf - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün 9 yaşındaki Yusuf ile tanıştık. Yanına gittiğimizde birlikte küçük beyaz ağaçlar diye bahsettiğimiz karnabaharlardan yiyordu. Yemeğini bitirdikten sonra Yusuf ile oturup sohbet ettik ve oyunlar oynadık. Yusuf'a ziyaret sırasında oynamak için küçük bir oyuncak araba götürdük. Arabanın rengine karar verirken gri rengini seveceğini düşünerek gri arabayı aldık. Çok şanslıyız ki Yusuf'un en sevdiği renk griymiş. Oyunlarımız sırasında çok mutlu görünüyordu. Bu sırada öğrendik ki Yusuf uzun zamandır gri kumandalı bir uçak istiyormuş. Yusuf'un bu dileğini gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün Yusuf'a hediyesi ulaştı. Ailesi ve Yusuf bize ve gönüllümüze çok teşekkür edip mutluluklarını bizimle paylaştı. Yusuf'un mutluluğu bizi de çok mutlu etti. Gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.  

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: