BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Yavuz - İnönü Tıp Fakültesi

1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Kar tanelerinin havada ince ince süzüldüğü bir havada ziyaretimizi gerçekleştirmek üzere soluğu Onkoloji servisinde alıyoruz, ziyaret ettiğimiz beyefendi T-ALL (Bir çeşit kan kanseri) sebebiyle tedavi görüyor.

Hazırlıklar tamam! Odaya giriş yapıyoruz, yatağında oturmakta olan Yavuz bizi meraklı bakışlarla karşılıyor. Kısa bir sohbetin ardından 6 yaşında olduğunu ve polis olmak istediğini öğreniyoruz. Meğer bir Polis Özel Harekat hayranı imiş. Etkinliğimize geçiyoruz ve Yavuz bize hünerlerini bir bir sergiliyor. Kağıttan gemi, çizim, yapıştırma... Önce bir Polis arabası yapıyoruz, ardından bir polis gemisi ve onları güzelce süslüyoruz. Yanımızda getirdiğimiz dergimizi açıyoruz, içindeki çeşitli etkinlikleri birlikte yapıyoruz. Aramızda kalsın bizden daha hızlı yapıyor. ;) Birlikte ilginç bilgiler öğreniyoruz. Dergimizi beyefendiye hediye ettikten sonra ayrılık vakti gelip çatıyor. Yavuz'un bizden dileği ise Siyah Akülü Araba oluyor. Siz de Yavuz'un dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak istemez misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: