BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Tuğba - İnönü Tıp Fakültesi

1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir günde kağıtlarımızı boyalarımızı aldık ve kiminle tanışacağımızın heyecanı ve merakıyla Onkoloji servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde çok akıllı, bir o kadar da tatlı dilli prensesimiz Tuğba ile tanıştık. Tuğba 12 yaşında ve Ewing Sarkomu (Bir çeşit kemik kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte.

Oyun serüvenimize başlamadan önce Tuğba ile biraz sohbet etme fırsatı bulduk. En sevdiği rengin morun tonlarından lila ve kırmızı olduğunu öğrendik. Büyüyünce hemşire ya da öğretmen olmak isteyen prensesimizin derslerle arası da gayet iyiymiş. Ders çalışmayı seviyor ve derslerini aksatmadan takip etmeye çalışıyormuş. Birbirimizi biraz tanıdığımız bu güzel ve renkli sohbetimizin ardından isim şehir oynamaya başladık. Tuğba verdiği farklı cevaplarla ve çok hızlı bir şekilde her soruyu cevaplamasıyla bizi kendine hayran bıraktı. Ve tabi ki büyük puan farklarıyla da oyunumuzun kazananı oldu. Ziyaretimizin sonuna yaklaşırken miniğimize dileğini sorduk. Biraz düşündükten sonra ders çalışırken kullanmayı planladığı "Stabilo Boss 50. Yıl Fosforlu Kalem Seti" istediğini söyledi. Siz de Tuğba'nın dileğini gerçekleştirip onun içimizi ısıtan gülüşüne ortak olmak ister misiniz? ♡

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: