BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Serhat - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yoğun bir günün ardından miniğimizle buluşmanın heyecanıyla hızlı adımlarla Karaciğer servisinin yolunu tutuyoruz. 8 yaşındaki Serhat Hepatoblastoma (Bir çeşit karaciğer kanseri) tanısıyla hastanemizde yatmakta. Bizi ve elimizdeki Langırt oyununu gördüğünde yakışıklımızın adeta gözlerinin içi parladı. Biz de miniğimizin kalplerimizde uyandırdığı heyecanla hemen oyunumuzu kutusundan çıkardık. Başladık çekişmeli oyunumuzu oynamaya. Sıkı bir Galatasaray fanatiği olan Serhat, langırttaki sağlam vuruşlarıyla bizi kendine hayran bıraktı. Miniğimizin attığı her golden sonra oyunumuz daha çekişmeli bir hal aldı. Tabii ki de yetenekli küçüğümüz büyük bir galibiyetle oyunu tamamladı. Biz de Serhat'ın yüreğimizde bıraktığı neşe ve heyecanla günün galibi olduk. Ardından Serhat'a en sevdiği renkleri sorunca "Elbette sarı ve kırmızı." cevabını aldık. Ayrılma vakti geldiğinde miniğimize hayalini kurduğu olmasını çok istediği dileğinin ne olduğunu sorduk. Bize "Kingsport Duvara Monteli Basketbol Oyun Seti" cevabını verdi. Siz de çocuğumuzun dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Uzun bi aradan sonra özlemle beklediğimiz hediye teslimlerimizin ilkini gerçekleştirecek olmanın heyecanıyla  hastanenin yolunu tuttuk. Karşımızda kocaman gülümsemesiyle bizi bekleyen Serhat ile bir araya geldik. Hediyemizi teslim ettikten sonra miniğimizle koyu bi sohbete dalıp özlem giderdik. Basketbol oynamayı çok sevdiğini söyleyen Serhat hediyesini görünce çok mutlu oldu. Serhat'ın dileğini gerçekleştiren ve onun bu mutluluğuna vesile olan sevgili gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: