BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rabia Nur - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde saflığı ve berraklığı ile çiçekleri kıskandıran, gülüşü ile ışık saçan 16 yaşındaki Rabia ile tanıştık. Kronik Böbrek Yetersizliği (Böbreklerin işlevlerini tam olarak yerine getirememesi) tanısı ile hastanemizde misafir ettiğimiz prensesimiz, bizi ilk gördüğünde biraz çekingen davransa da Uno oynamaya başladıktan sonra samimiyetimiz iyice ilerledi. Her seferinde galip gelmeyi başaran Rabia'ya ileride hangi mesleği yapmak istediğini sorduğumuzda ise öğretmen cevabını aldık. Bir yandan oyun oynayıp bir yandan muhabbet etmeye devam ederken prensesimize bir dileğinin olup olmadığını sorduk. Meğerse Rabia'nın uzun zamandır hayalini kurduğu bir dileği varmış. Ona bu güzel isteğinin ne olduğunu sorduğumuzda ise mor renkte bir bisiklet yanıtını aldık. Siz de bu güzel yürekli miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :) 

Bugün Rabia Nur'un hastanemize kontrole geleceği haberini alınca hemen hediyesini vermek için yanına gittik. Bizi sabırsızlıkla bekleyen Rabia, mor bisikletini görünce çok mutlu oldu. İlk başta heyecandan ne diyeceğini bilemeyen güzel arkadaşımız daha sonra çok sevindiğini ve bisikletini çok beğendiğini dile getirdi. Bu iyi kalpli meleğimizin dileğini gerçekleştirerek yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: