BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Rabia - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli, güzel bir günde  hastanemizin Metabolizma Servisi'nde tedavi gören Rabia ile tanışmak, vakit geçirmek için odasına çıktık. Bizi kapıdan girer girmez sıcacık gülümsemesiyle karşılayan güzeller güzeli Rabia ile enerjimiz hemen tuttu ve sohbet etmeye başladık. Rabia Karaciğer Yetmezliği (Karaciğerde meydana gelen çeşitli işlev bozukluklarıdır.) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Kendisi 16 yaşında olup 10.sınıfa gidiyor. Rabia'ya ileride ne olmak istediğini sorduğumuzda polis olmayı çok istediğini söyledi. Sohbetimiz ilerledikçe Rabia'nın birçok spor dalıyla yakından ilgilendiğini, özellikle de boks ve yüzme gibi alanlara daha yatkın olduğunu ve bu branşlarda önemli başarılar elde ettiğini de öğrendik. Prensesimizin bu enerjisine hayran kaldığımızı itiraf etmeliyiz. :) Sohbetimize devam ederken yanımızda getirdiğimiz UNO oyunumuzu oynamaya başladık. Heyecanlı başlayan oyunumuzun iki turunda da çok başarılı olan Rabia ile keyifli vakit geçirme imkanı bulduk. Rabia'ya dileğini sorduğumuzda bizden ''Nike Air Heights Mor Spor Ayakkabı'' istediğini söyledi. Siz de Rabia'nın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Pandemi öncesi tanışarak çok güzel bir arkadaşlık kurduğumuz güzeller güzeli Rabia'ya geçtiğimiz günlerde hediyesini teslim edebildik. Farklı şehirlerde olsak da telefon aracılığıyla sürekli etkileşim halinde olduğumuz meleğimiz ayakkabısını çok sevmiş. Bize baya rahat olduğunu ve gayet şık durduğunu söyledi. Kargolama yaparken biz de pek bir beğenmiş hevesle kutunun yola çıkışını takip etmiştik. Mutluluğumuza ortak olarak güzel arkadaşımızın bu dileğini gerçekleştiren gönlümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: