BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Faruk - İnönü Tıp Fakültesi

1 1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Ömer Faruk isimli tatlı mı tatlı bir miniğimizle tanıştık. 2,5 yaşındaki küçük yakışıklımız ITP(Bağışıklık sisteminin kan pulcuklarını yıkmasına bağlı kanamaların görüldüğü bir hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Odaya ilk girdiğimizde konuşmak istemediğini belirtse de gizli gizli gülümsemesi bizi umutlandırdı. Boyama kitabını ve rengarenk kalemleri gördüğünde yüzüne yayılan sevimli gülümseme onun da bizimle oynamak istediğini gösteriyordu. Boyamaya başladıktan sonra bizlere de boya kalemi uzatması bizi çok mutlu etti. Boyama kitabındaki bazı karakterlerin kimler  olduğunu sorduğumuzda akıllı miniğimiz tek tek cevap veriyordu. Sohbet etmeye devam ettiğimizde ablasıyla ve babasıyla top oynadığını, bu sırada çok eğlendiğini anlattı. Yanından ayırmadığı arabalarına sürekli elini atması, onları ne kadar çok sevdiğini gösteriyordu bizlere. Dileğini sorduğumuzda tatlı konuşmasıyla kırmızı uzaktan kumandalı araba cevabını aldık. Siz de Ömer Faruk'un bu dileğini gerçekleştirerek içten gülüşüne vesile olmak ister misiniz?

Bugün hastaneye kontrole gelen miniğimize hediyesini teslim ettik. Bizi görür görmez tanıdı, biraz çekingen davransa da hediyeyi verince çok mutlu oldu. Hediyeyi açınca etrafa gizli gizli gülücükler saçmaya başladı. Biraz vakit geçirdikten sonra bize şirin konuşmasıyla teşekkür etti. Biz de bu mutluluğa sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: