BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Nafi - İnönü Tıp Fakültesi

1

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Baharın gelişi ile içimizdeki mutluluk tohumları son süratle yeşeriyordu ve biz de bu mutluluk tohumlarından hastanemize de saçmak için yola koyulduk. Çocuğumuz Nafi ile çılgınlar gibi eğlendiğimiz diyabet etkinliğinde tanışmıştık. Nafi yüzündeki kocaman gülümsemesiyle kalplerimizi ısıtan bir çocuğumuz. 11 yaşında çocukluğunun en güzel dönemlerinden birinde. Miniğimiz Tip 1 Diyabet (Şeker hastalığı) tanısı nedeniyle  hastanemizde bulunmakta.

Nafi ile sohbet etmeye başladık. Bu sohbette annesinin Avusturya'da doğup büyüdüğünü daha sonrasında Türkiye'ye geldiğini ve annesinin Türkiye'yi çok sevdiği öğrendik. Nafi aynı zamanda bisiklet sürmeyi de çok seviyormuş. En sevdiği renk de kırmızıymış. Nafi bize diyabet etkinliği gibi etkinliklerimizin tekrar olup olmayacağını sordu. Biz de ona yakın zamanda bir etkinliğimizin olacağını söyledik. Çok sevindi.

Şimdi gelelim çocuğumuzun dileğine. Nafi'nin bir bisikleti varmış ama kırılmış. Belirttiğimiz gibi bisiklet sürmeyi çok seviyor miniğimiz. Nafi bizden "Kırmızı Bisiklet" istediğini söyledi. Nafi'nin bu dileğini yerine getirerek o kocaman gülümsemelerine bir tane de siz eklemek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: