BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammet Ali - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün durağımız Endokrinoloji servisiydi.

Burada gözlerinin rengine hayran kaldığımız 9 yaşındaki Muhammet ile tanıştık. Muhammet Tip 1 Diyabet (Şeker hastalığı) tanısı ile hastanemizde kalmakta. Yakışıklı arkadaşımızla sohbet etmeye başladığımızda başarılı bir öğrenci olduğunu ve en sevdiği dersin matematik olduğunu öğreniyoruz.

İleriye yönelik çok güzel hayalleri var Muhammet'in bunlardan biri de diş hekimi olmak. Çok başarılı bir hekim olacağından hiç şüphemiz yok. Muhabbetimiz ilerlerken bir yandan da boyama yapmaya başlıyoruz. Elinin hemen sarı ve kırmızı renge gitmesiyle Galatasaraylı olduğunu anlamamız zor olmuyor. Meğerse çok seviyormuş futbol oynamayı. Köyde arkadaşlarıyla boş zamanlarda maç yapıyorlarmış.

Bu sebepten dileğini sorduğumuzda lisanslı sarı kırmızı renklerde futbol topu cevabını alıyoruz. Siz, Muhammet'in dileğini gerçekleştirip insanın içini ısıtan gülümsemesinde pay sahibi olmak istemez misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: