BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Meryem - İnönü Tıp Fakültesi

İnönü Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Endokrinoloji servisinde  masum bakışlarıyla hepimizi kendine hayran bırakan miniğimiz Meryem'le tanıştık. Meryem 5 yaşında ve hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile tedavi görüyor. Meryem bizlere boyama yapmayı çok sevdiğini söyledi ve yaptıklarından birkaçını gösterdi. İlk önce biraz çekingen davransa  da boyama yaparken tatlı sohbetimiz başladı miniğimizle. Sohbetimizin ilerlerken büyüyünce ne olmak istediğini sorduk ve  çocuk doktoru cevabını aldık. Biz de bu duruma çok sevindik ve onu motive ederek doktorluğun çok güzel bir meslek olduğunu söyledik. Miniğimizin dileğini sorduğumuzda ise  bisiklet sürmeyi çok sevdiğini ve “Pembe- Mavi Bisiklet” istediğini söyledi. Siz de bu miniğimizin dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna vesile, sevincine ortak olmak ister misiniz?

Bugün Meryem'e hediyesini teslim etmek üzere yola koyulduk. Bizi beklerken çok heyecanlandığı gözlerinden belliydi. Bizi gördüğü anda gözleri ışıl ışıl parlamaya başladı, sıcacık gülümsemesiyle hepimizin içini ısıttı. Nasıl hissettiğini sorduğumuzda ise çok mutlu olduğunu söyledi. (: Meryem'i ve bizleri mutlu eden gönüllümüze bizler de teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: